Marka

TuningKingz Car Cosmetics to zupełnie nowa linia kosmetyków samochodowych, które powstały w wyniku wieloletniego doświadczenia i pasji naszej firmy związanej z tuningiem i detailingiem. W TuningKingz od ponad 8 lat aktywnie uczestniczymy zarówno na polskiej, jak i europejskiej scenie tuningowej. Dzięki temu doskonale znamy potrzeby naszych Klientów i wiemy, jak im sprostać. Nasi odbiorcy są miłośnikami motoryzacji, którzy podczas dziesiątek godzin spędzanych w garażu dbają o idealną kondycję lakierów czy wnętrz swoich pojazdów.

Jeśli traktujesz Twój samochód nie tylko jako narzędzie do przemieszczania się z punktu A do B to idealnie trafiłeś. Produkty TuningKingz Car Cosmetics są skierowane właśnie do Ciebie!

Nietuzinkowe kolory i zapachy

W TuningKingz Car Cosmetics dbamy o to, aby nasze kosmetyki zdecydowanie wyróżniały się na tle konkurentów, dlatego starannie wybieramy kolory i zapachy poszczególnych produktów, kładąc największy nacisk na barwy jaskrawe. Większość produktów cechuje także wyjątkowy i intensywny zapach umilający ich aplikację. Wisienką na torcie są kolorowe etykiety w rozpoznawalnym dla linii TuningKingz Car Cosmetics stylu.

Przede wszystkim skuteczność

Klienci oczekują naprawdę skutecznych produktów, dlatego wymagające i liczne grono pasjonatów motoryzacji zrzeszonych w TuningKingz Crew jest najlepszym "testerem" naszych produktów. To właśnie dzięki ich opinii i doświadczeniu mamy pewność, że oferowane przez nas produkty spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Polegamy także na opiniach ekspertów z profesjonalnych studiów detailingowych na terenie całego kraju.

Dobre, bo polskie!

Wspieramy polski rynek, dlatego nasze kosmetyki są produkowane w 100% wyłącznie w Polsce!